تحصیـــــل در

--

هلنـــــد

کیفیت بالای آموزش

دانشگاه های هلنــد از اعتبــار و رتبه بالایی در سطح جهانی برخوردار هستند و دوره های آموزشی متنوع و معتبری را در زبان انگلیسی ارائه می دهند. دانشجویان می توانند از بورسیه های مختلف برای کــــاهش هزینه های تحصیلی استفاده کنند.

فرهنگ چندگانه و دوستانه

هلند یک کشور باز و پذیرا برای دانشجویان بین المللی است و فرصت های زیادی را برای آشنایی با فرهنگ ها و زبان های مختلف فراهم می کند. مردم هلند معمولا به زبان انگلیسی مسلط هستند و با دانشجویان خارجی برخورد صمیمی و مودبانه دارند.

تحصیل در برتــرین دانشگاه‌های اروپایی، بدون محدودیت سنی

تحصیل به زبان انگلیسی در تمامی مقاطع و رشته ها

اخذ ویزای تحصیل بدون ریسک و محدودیت

اخذ ویزای همراه برای خانواده

ویزای هلند تضمینی شد!

بر خلاف سایر کشورها که هر سال شرایط اخذ ویزا را سخت تر میکنند، هلند برای اولین بار ویزای تحصیلی این کشور را تضمینی کرد و تنها با اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور میتونید بدون نگرانی اقدام به اخذ ویزا برای خودتون و خانوادتون کنید…

خدمات ما

اخذ پذیرش

پذیرش از برترین دانشگاه های هلند برای تمام رشته ها

اخذ بورسیه

دریافت بورسیه های متنوع برای دانشجویان واجد الشرایط

اخذ ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی دانشجو به همراه ویزای پیوست برای خانواده

برای دریافت مشاوره تا زمان هست، اقدام کنید…

درباره ما

موسسه آتیه نویسان یک موسسه مشاوره تحصیلی متخصص در اعزام دانشجو با مجوز رسمی از وزارت علوم است. ما با داشتن تیمی مجرب و حرفه ای، خدماتی متنوع و با کیفیت را به دانشجویان عزیز ارائه می دهیم. از جمله اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر، اخذ ویزای تحصیلی، اخذ بورسیه های تحصیلی، رزرو بلیط هواپیما، رزرو اقامتگاه دانشجویی و … .

موسسه آنیه نویسان با داشتن سابقه ای درخشان و رضایتمندی بالای دانشجویان، به عنوان یکی از معتبرترین و موفق ترین موسسات مشاوره تحصیلی شناخته شده است.

بیشتر بدانید…

برای دیدن دانشگاهها کلیک کنید.

X