شهر:
پیزا و فلورانس
تعداد دانشجویان بین‌المللی:
630
رنکینگ QS:
640
رنکینگ کشوری:

Scuola Normale Superiore di Pisa(SNS)

شهر:
پیزا و فلورانس
تعداد دانشجویان بین‌المللی:
630
رنکینگ QS:
640
رنکینگ کشوری:

معرفی دانشگاه:

یک موسسه دانشگاهی دولتی معتبر در ایتالیا است که در سال 1810 توسط ناپلئون به عنوان الگویی برای آموزش عالی تاسیس شد. این یکی از سه دانشکده دانشگاه پیزا به همراه دانشگاه پیزا و دانشگاه سینا است. SNS دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در سه کلاس ارائه می دهد: نامه ها و فلسفه، علوم و علوم اجتماعی. SNS به دلیل برتری آکادمیک، میراث فرهنگی غنی و فارغ التحصیلان تأثیرگذارش مانند گالیله گالیله، جوزپه وردی، الساندرو مانزونی و کارلو لوی شناخته شده است.

SNS دو پردیس دارد: یکی در پیزا و دیگری در فلورانس. پردیس در پیزا در مرکز تاریخی شهر و در نزدیکی برج معروف کج واقع شده است. پردیس در فلورانس در Palazzo Strozzi، یک قصر رنسانس مشرف بر رودخانه آرنو واقع شده است. هر دو پردیس توسط باغ های زیبا احاطه شده اند و امکانات متنوعی را برای دانشجویان و کارکنان ارائه می دهند.

SNS همچنین تحرک بین المللی را از طریق شبکه ای از همکاری با موسسات ملی و بین المللی و از طریق مشارکت فعال در برنامه های Erasmus+ ترویج می کند. SNS از دانشجویان، محققان و اساتید بین المللی علاقه مند به بازدید یا تحصیل در موسسه استقبال می کند.


دانشکده ها:

دانشکده علوم انسانی:

این دانشکده دروس هنر، زبان، ادبیات، فلسفه، تاریخ، باستان شناسی، تاریخ هنر، موسیقی شناسی و مطالعات دینی را ارائه می دهد.

دانشکده علوم:

این دانشکده دروس ریاضی، فیزیک، نجوم، شیمی، زمین شناسی، علوم محیطی، علوم کامپیوتر، آمار، اقتصاد و مهندسی را ارائه می دهد.

دانشکده علوم اجتماعی:

این دانشکده دوره هایی را در رشته های جامعه شناسی، علوم سیاسی و مطالعات بین الملل (شامل مطالعات توسعه)، روانشناسی، آموزش (از جمله آموزش ویژه)، حقوق (از جمله قانون اساسی)، مدیریت عمومی (از جمله سیاست عمومی)، مدیریت بازرگانی (از جمله) ارائه می دهد. از جمله مدیریت)، ارتباطات (از جمله روزنامه نگاری)، و اقتصاد (از جمله اقتصاد بین الملل4.

SNS همچنین دارای یک دوره دکترا است که برای دانشجویانی از سراسر جهان که می خواهند مدرک دکترا را در این موسسه دنبال کنند آزاد است. دوره دکتری توسط موسسه علوم انسانی و اجتماعی در فلورانس برگزار می شود.

برای اطلاع از شرایط پذیرش و بورسیه های این دانشگاه، با ما در ارتباط باشید.

دانشگاههای ایتالیا

برای دیدن دانشگاهها کلیک کنید.

X