UIT The Arctic University of Norway
شهر:
دانشگاه قطب شمال
تعداد دانشجویان بین‌المللی:
12000
رنکینگ QS:
577
رنکینگ کشوری:
4

UIT The Arctic University of Norway

شهر:
دانشگاه قطب شمال
تعداد دانشجویان بین‌المللی:
12000
رنکینگ QS:
577
رنکینگ کشوری:
4

معرفی دانشگاه:

UiT دانشگاه قطب شمال نروژ یک دانشگاه دولتی در نروژ و شمالی ترین دانشگاه جهان است. حدود 12000 دانشجو دارد که 10 درصد آنها بین المللی هستند. این دانشگاه دارای پردیس هایی در شهرهای مختلف منطقه مانند ترومسو، نارویک، هارستاد، آلتا، هامرفست، کرکنس، موی رانا، بودو، باردوفوس و سوالبارد است. UiT مطالعاتی را در چارچوب برنامه های تبادلی مانند ERASMUS، North2North، Nordplus، Barentsplus و غیره ارائه می دهد. همچنین از دانشجویان بین المللی در بیش از 20 برنامه آموزش انگلیسی خود استقبال می کند.

UiT یکی از دانشگاه های پیشرو در جهان برای تحقیقات در زمینه علوم محیطی و تغییرات آب و هوایی است. این سازمان وظیفه دارد به توسعه دانش محور در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی کمک کند. UiT همچنین به دلیل روش‌های آموزشی نوآورانه و همکاری بین رشته‌ای شناخته شده است. برخی از زمینه های تحقیقاتی آن عبارتند از انرژی های تجدید پذیر، حفاظت از تنوع زیستی، تحقیقات قطبی، علوم بهداشتی و علوم اجتماعی.


دانشکده ها:

دانشکده علوم زیستی، شیلات و اقتصاد:

این دانشکده طیف وسیعی از دوره های متناسب با نیازهای صنعت و مدیریت غذاهای دریایی را ارائه می دهد.

دانشکده علوم انسانی، علوم اجتماعی و آموزش و پرورش:

این دانشکده طیف وسیعی از دوره ها را در تمامی مقاطع تحصیلی (لیسانس، فوق لیسانس، دکترا) و همچنین برای کارمندان ارائه می دهد.

دانشکده علوم و فناوری مهندسی:

این دانشکده طیف وسیعی از دوره ها را با تمرکز بر نوآوری در مهندسی و فناوری ارائه می دهد. هدف توسعه دانش جدید و محصولات، خدمات و مشاغل جدید است.

دانشکده علوم:

این دانشکده طیف وسیعی از دوره ها را با تمرکز بر علوم طبیعی و ایجاد فناوری جدید ارائه می دهد تا زمین را برای نسل های آینده حفظ کند.

برای اطلاع از شرایط پذیرش و بورسیه های این دانشگاه، با ما در ارتباط باشید.

دانشگاههای نروژ

برای دیدن دانشگاهها کلیک کنید.

X